Tip na iQPark dostali rodiče Terezky od kamarádky, která tam už byla.

Jaro už konečně ukázalo svoji tvář a tak začal čas na pořádné výlety.
Terezka se moc těšila na připravovaný výlet, a protože to zrovna nebylo blízko, tak se vypravili už po deváté hodině ráno. Cesta do Liberce, který je od nás asi 200 km, proběhla dobře. Terezka hlásila všechny dopravní značky i auta, která zrovna viděla. A zná jich opravdu hodně.

Po zaparkování u iQParku se dali do prohlídky celého areálu.
Stovky exponátů se spoustou zábavy, kde si přijdou na své nejen děti i dospělí, jsou na ploše čtyř podlaží. V libereckém iQParku si vyhraje celá rodina a užije si perfektní sobotní den se spoustou zajímavostí, které jinde nenajdete. Mimo všech prolézaček, skluzavek, hopsadel, zrcadlového bludiště, kajuty potopeného Titaniku s nakloněnou podlahou, vodního světa … si tu mohla Terezka zkusit být učitelkou, policistkou, doktorkou, herečkou, zpěvačkou, hlasatelkou…., a to nejen děti, ale i dospělí.

Návštěva iQParku je nejen zábavná, ale i poučná.

Ve všech patrech alespoň sto různých expozic, které snad ani za 4 hodiny neprojdete a nezkusíte všechno. Musíte si nechat aspoň hodinu na každé patro, kde se nudit určitě nebudete.

Terezka byla nadšená, i když večer už trochu unavená. Rodiče jí museli slíbit, že se tam určitě ještě vypraví, protože den strašně rychle utekl.

Jeďte se také přesvědčit o zdařilém nápadu zřídit tuto expozici, kde se dětem dostane pochopit mnohé.
Je tam mnoho zábavy pro všechny bez rozdílu věku.

 

Jeden komentář u “Liberecký iQPARK”

  1. veruska napsal:

    Když jsme byli v Železném Brodě, tak jsme tam chtěli zajet. Škoda, že nebyl čas.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

 

O magazínu

Od roku 2016  vám náš magazín dává tipy, kam jet na výlet s dětmi, kde strávit dovolenou s rodinou, a další, týkající se dovolené, výletů a zážitků. Každý rok přidáváme něco nového. Soutěže, úkoly...
Vytvořili jsem vaši fotogalerii i samostatnou rubriku pro vaše příspěvky.

V našich článcích najdete inspiraci kam vyrazit, co si koupit na cesty, na co nezapomenout, ale i jiné zajímavosti. Vaše zážitky a fotky z výletů a dovolených rádi zveřejníme v naší fotogalerii.

Vítejte, velká dovolená vás určitě čeká.

Zajímavé odkazy

Inspirace v článcích

Dovolená v Česku

Zajímavé odkazy