Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /www/doc/www.velkadovolena.cz/www/wp-content/themes/magx/header.php on line 316

Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /www/doc/www.velkadovolena.cz/www/wp-content/themes/magx/header.php on line 324

V neděli se u nás konalo dětské představení s Michalem a jeho Kouzelnou školkou.

Plný sál Michal děti i rodiče krásně pobavil. Kouzelná školka má mnoho dílů, tak s tím jedním se Michal představil. Děti jásaly, smály se a tleskaly, co jim ručky dovolily. Nakonec se Michal s dětmi, které to chtěly, se taky vyfotil. Terezka mezi nimi pochopitelně nechyběla a culila se od ucha k uchu. Byla ráda, že bude na něho mít památku. Měla sebou i jeho knížku, kam se jí Michal podepsal.

Hned po skončení divadélka se přišla pochlubit s fotkami a podpisem. „Babi, dědo, koukej, co mám, mám fotky i podepsanou knížku“, hlásila hned ve dveřích a už se hrabala ještě v kabátě mámě v tašce, aby to ukázala. Byla nadšená a prý se ho i ptala, kdy zase přijede :-).

Nikolka byla taky na Michalovi vloni, ale fotky nemá. I když už je velká holka, a chodí do školy, celkem pravidelně na pořady pro děti s Michalem kouká. Je ještě hodně dětská, a jakmile má hotové úkoly, ráda si hraje. Spíš ale raději jezdí za zvířátky do Zoo a teď bude zas jezdit častěji.

Rodiče si neustále „vymýšlí“, jak s dětmi co nejlépe strávit víkendy a tak jezdí po výletech tam, kde se dětem líbilo, nebo dostanou tip od kamarádek a jedou zas někam jinam. Je dobře, že se jim hodně věnují, i přesto, že by někdy taky radši byli doma :-).

Jeden komentář u “Michal a Kouzelná školka”

  1. babicka11 napsal:

    Michal na hraní – tak se jmenuje další jeho vystoupení. Koná se v sobotu 12. 5. 2018 ve 14.30 v kulturním domě na Mělníku.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *