Pokud chcete své děti zabavit i něčím jiným, než s nimi jet na výlet, přihlaste je na cvičení. Budou to milovat a budou umět spoustu věcí, než půjdou do školy. Rodiče Terezku přihlásili a vozí ji jednou týdně do kroužku cvičení, který je zaměřen na celkový rozvoj pohybového aparátu.

Pod dohledem zkušené instruktorky, mimochodem s mezinárodní licencí a diplomy, navštěvuje miniaerobic + pohybové hry + zdravotní cvičení pro holky a kluky předškolního věku. Děti využívají průpravu s míčem, obručí, stuhou, prolézačkou, chozením po lavici, cvičením na žíněnkách, kde dělají kotouly, aj.

Díky hudbě se učí správně držet tělo, zlepšuje se obratnost a formou hry se naučí i lehké taneční kroky.

Terezka se tam vždycky moc těší, navíc získala i nové kamarádky. Naposledy měli cvičení v karnevalových maskách, děti přišly jako princezny, baletky, Červené Karkulky, kluci jako Spidermani, nebo i jako tuláci. Terezka měla kostým čarodějnice s velkým špičatým kloboukem jako „paní učitelka“.

Po deseti lekcích bude uspořádána besídka pro rodiče, aby viděli, co všechno se jejich děti naučily.

Myslím, že je to skvělý nápad, jak využít volný čas zas trochu jinak.

Jeden komentář u “Miniaerobic pro děti”

  1. babicka11 napsal:

    Měli už párty, vymyslely program na dvě hodiny, děti si malovaly na obličej, na ruce, tancovaly, házely na kuželky, cvičily se stuhou – moc se to líbilo nejen jim, ale i dospělým :-).

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

 

O magazínu

Od roku 2016  vám náš magazín dává tipy, kam jet na výlet s dětmi, kde strávit dovolenou s rodinou, a další, týkající se dovolené, výletů a zážitků. Každý rok přidáváme něco nového. Soutěže, úkoly...
Vytvořili jsem vaši fotogalerii i samostatnou rubriku pro vaše příspěvky.

V našich článcích najdete inspiraci kam vyrazit, co si koupit na cesty, na co nezapomenout, ale i jiné zajímavosti. Vaše zážitky a fotky z výletů a dovolených rádi zveřejníme v naší fotogalerii.

Vítejte, velká dovolená vás určitě čeká.

Zajímavé odkazy

Inspirace v článcích

Dovolená v Česku

Zajímavé odkazy