Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /www/doc/www.velkadovolena.cz/www/wp-content/themes/magx/header.php on line 316

Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /www/doc/www.velkadovolena.cz/www/wp-content/themes/magx/header.php on line 324

Chtěla bych vám dát tip na krásný výlet na celý den s dětmi do Milovic nad Labem, které se nachází ve středních Čechách, který vznikl po bývalém vojenském území.
Můžete se tam vypravit i s těmi nejmenšími dětmi, je tam vše pro vás připraveno.

Mirakulum je oplocený veliký zábavný park na rozloze asi 10 ha pro děti každého věku.
V České republice žádný jiný takový park není. I když pojedete už dopoledne, určitě nestihnete projít všechno.

Mirakulum 3.Nachází se tam různé prolézačky, klouzačky, velké pískoviště, různé varianty houpaček a trampolín (pro nejmenší nafukovací až po obří), prolézací tunely, lanovka se síťovou sedačkou, několik tobogánů pro malé i velké děti, bludiště, lesní naučná stezka, vodní svět, také se můžete projet úzkokolejnou železnicí,  amfiteátr pro víkendové divadelní představení a mnoho jiných herních prvků. Každé dítě si tu najde pro sebe to, co ho baví nejvíce. Budete nadšeni dřevěným hradem s hradbami, kam se dostanete opět prolézačkami nebo i po schodech.

podzemních chodbách mohou děti prožít i dobrodružství, nezapomeňte na baterku, budete ji tam potřebovat.  Děti mají rády zvířátka, tak navíc v Mirakulumu najdete i malé ZOO, kde jsou mini kozy, mini oslíci, ovečky…… Děti si na ně mohou i sáhnout.

 

Svoje mazlíčky ale nechte doma, mají zákaz vstupu a také neberte kola, nebo dětská odrážedla. Je to opravdu ráj pro děti, hodně zábavy, stromů, zvířat.

Nemusíte se obávat, že budete o hladu, nechybí tam samozřejmě různé stánky s občerstvením, také si tam můžete i sami dobrůtky ugrilovat na místech k tomu určených, toalety a hodně venkovního posezení ve stínu stromů. Děti si musíte řádně ohlídat, nemusím jistě povídat – jen se ohlédnete a bude jinde – ale určitě se neztratí.
Při vstupu do areálu dostane každé dítě na ruku barevnou pásku, kde bude napsáno jeho jméno a telefon rodičů.

Otevřeno v červenci a v srpnu denně od 10.00-18.00 hod., v září a říjnu najdete provozní dobu na jejich stránkách na kalendáři akcí.

V parku je dostupné wifi i elektrické zásuvky, mikrovlnná trouba na ohřátí mléka pro nejmenší – ta se nachází přímo v kmenech stromů . Celý komplex je opravdu nádherně vybaven a určitě stojí za to se sem podívat, děti budou nadšené.

Rodinná vstupenka pro 2 dospělé a 2 děti činí 500,-, ale určitě se to vyplatí a děti budou dlouho vzpomínat. Parkování pro 1000 míst v okolí parku je zdarma.

Doporučuji tento výlet s dětmi a pak napište, jak jste byli spokojeni vy.

2 komentáře u „Mirakulum“

  1. bobalka napsal:

    To vypadá suprově, tam by se určitě vnoučátkům líbilo, je to ale daleko, ale až pojedeme na dovolenou do 4ech, dám to jako výlet.

  2. babicka11 napsal:

    Syn už tam byl letos 5x, nejen vnučce se tam moc líbí, je to vždy na celý den a ještě to nikdy neprošli celé …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *