Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /www/doc/www.velkadovolena.cz/www/wp-content/themes/magx/header.php on line 316

Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /www/doc/www.velkadovolena.cz/www/wp-content/themes/magx/header.php on line 324

Náš Arisek je 12 letý vlčák.

Máme ho od štěněte a jsem rádi, že je s námi. Prožili jsme s ním spoustu veselých příhod., ale taky krizové situace, jako je třeba zakousnutí 2 slepic u sousedů. Jinak je ale moc hodný, k dětem se chová hezky a dokonce je i umí pohlídat.
Je to venkovní pes, který má na dvorku svou zateplenou boudu, ale nejraději je s námi v obyváku. Jsme slabí, takže je tam skoro pořád-:)

Četl jsem zajímavý článek o granulích pro psy, tak se přidávám se svým tipem na pamlsky.

U nás jsou nejvíce oblíbené vepřové uši. Aris je sice nedostává každý den, ale když je nějaká oslava, vždycky si někdo vzpomene a donese mu jedno dvě na chuť. Tolik radosti, jak dokáže projevit on se hned tak nevidí. Skáče, štěká a nejraděj má, když mu někdo hodí ucho jako aportík. Pak si lehne a kouše, dokud je co. Jestli chcete něco koupit pro svýho psa, podívejte se do obchodu čas krmení. Určitě si vyberete.

Fotky brzy doplním, musím počkat, jak přijdou děti a najdou něco v mobilu.
600-190-2.jpg

Jestli máte nějaký jiný tip, nebo informaci, napište mě do komentáře, budu rád odpovídat. Pro fotky psů chystám samostatný odkaz.

3 komentáře u „Náš Aris“

  1. bobalka napsal:

    Ti naši mazlíčci. Jsme na ně slabé a oni to vědí. Ale na druhou stranu, kde bychom našli tolik vděku, lásky a věrnosti. Naši psi měli spíš rádi takové ty pamlsky, jako sušenky.

  2. matylda napsal:

    Můj Ferda má nejraději uši kočičí 🙂 Stojí nad ležící kočkou, a čistí a čistí, dokud to kočku neomrzí 🙂

  3. babicka11 napsal:

    Když byl ještě manžel svobodný, měl doma také vlčáka. Měl velkou ohradu i zateplenou boudu, kde ale stejně nebyl dlouho, naučil se chodit do kuchyně na gauč. Byl poslušný a uměl reagovat na spoustu povelů. Mě si oblíbil tak moc, že když jsem tam přijela, měla jsem co dělat, abych udržela rovnováhu, když na mě skočil a objal. Na to skočení jsem byla připravená, vozila jsem si sebou tmavý svetr, který jsem si oblékla dřív, než jsem vstoupila za branku. 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *