Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /www/doc/www.velkadovolena.cz/www/wp-content/themes/magx/header.php on line 316

Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /www/doc/www.velkadovolena.cz/www/wp-content/themes/magx/header.php on line 324

Když jsme se s přítelem přestěhovali do mého rodného baráčku, nechtěli jsme mít domácí zvířata.

A jak to dopadlo?
Nejdříve jsme se ujali psa Maxe, aby nemusel do útulku. Pak nám švagr dal dva králíky a už jich máme devět.

Potom nám druhý švagr přivezl 18 slepic od jedné paní, která se musela přestěhovat na bytovku a bylo jí líto slepice zabít.

Když máme králíky, musíme sušit seno a pro slepice kupovat zrní. Ale za to máme vajíčka.

Musím říct, že jsem nakonec ráda.
Vnučka je ze slepic a králíků nadšená a já mám radost. Veruska

7 komentářů u „Náš Maxík“

 1. veruska napsal:

  Tak si představte, že tahle samice, co je na obrázku, vlastně není samice, ale je to samec.
  Dostali jsme ji jako samici , tak jsme to ani nekontrolovali a když ji Vráťa dal k samcovi připustit, tak spolu se samcem svorně žrali seno.

 2. Rojak napsal:

  My máme také Maxe, ale je to pes.

 3. veruska napsal:

  Jeden z našich králíků je celý bílý. Je to samice a hrozně ráda se mazlí. Jak otevřeme kotec, tak dá přední pacičky dopředu, položí si na ně hlavu a dobu se nechá hladit. Je to mazel!

 4. veruska napsal:

  Když rozkliknete obrázek našeho králíka, tak si všiměte, že má proužkaté pacičky. A má také černý ocásek, ale to není vidět.
  No je to krásně vybarvená samice. A moc roztomilá.

  1. babicka11 napsal:

   Tak jsem rozklikla :-), krásné pacičky, takhle je měla i naše kočka….zvláštní je, že má hnědé uši, černý čumáček a šedé tlapky. Jinak bílý králík – albín, má i červené oči. Moc hezká samice :-).

 5. blaju napsal:

  My už máme jen psa a bohatě mi to stačí, ale měli jsme korelu, džungarské křečíky a rybičky, postupně to začalo umírat a nové jsme si už nepořídili, akorát rybičky dal manžel kolegovi.

 6. babicka11 napsal:

  My měli pár slepic a pár králíků, taky bílé angoráky s červenýma očima, ale teď nemáme nic.
  Druhá babička Nikolky má nejen koně, ale i slepice, králíky, kachny, dva psy, tři kočky … mohla by tam být furt, zvířata má moc ráda…, dnes opět jela s tátou do ZOO. Vyzvedl ji po obědě ze školky a jeli. Už potřetí za týden. Mají ty permanentky, dnes jsem se dověděla, že ty dražší za 1350,- a to mohou navštěvovat ZOO jednou denně :-). Tak myslím, že udělali dobře .. :-). Je tam více tras a zdaleka nemají prošlé všechny.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *