Výlet do Líbeznic u Prahy

O víkendu se počasí opravdu vydařilo, tak vylákalo na výlet dceru s rodinkou do Líbeznic u Prahy do zrcadlového bludiště, které se nachází v přízemí Divadla kouzel Pavla Kožíška. Tuto návštěvu lze spojit i s jeho představením.

Unikátní síň smíchu s různě prohnutými zrcadly, kterých je tam skoro 70, nadchly hlavně Terezku. Každé zrcadlo ji proměnilo v jinou komickou figuru, kde byla jako nitka se šišatou hlavou, kde měla velké břicho a dlouhé nohy, a jiné legrační postoje.

Fotografování je tam povoleno, tak je vidět i to jak sedíte na stropě a mnoho jiných optických klamů. Najdete i levitující stolek a antigravitační místnost.

O legraci nebyla nouze a pobavila i rodiče. Hlavně ale pro děti opravdová zábava, která netrvá dlouho, můžete se procházet ale i hodinu.

          

Sice se to nezdá, ale je tam jednou tolik velkoplošných zrcadel, než najdete v Petřínském bludišti. Byl to skvělý zážitek pro celou rodinu. Nikolka už byla v bludišti na Petříně, ale pojede i sem, mají to blíž, než do Prahy.

 

2 komentáře u „Navštivte zrcadlový labyrint“

  1. veruska napsal:

    „Já chci taky do bludiště!“ Nikdy jsem tam nebyla. Musí to být legrace.

  2. bobalka napsal:

    To muselo být príma, do takového bludiště bych chtěla jedno vzít vnoučata, Asi by jsme se uchechtaly.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

 

O magazínu

Od roku 2016  vám náš magazín dává tipy, kam jet na výlet s dětmi, kde strávit dovolenou s rodinou, a další, týkající se dovolené, výletů a zážitků. Každý rok přidáváme něco nového. Soutěže, úkoly...
Vytvořili jsem vaši fotogalerii i samostatnou rubriku pro vaše příspěvky.

V našich článcích najdete inspiraci kam vyrazit, co si koupit na cesty, na co nezapomenout, ale i jiné zajímavosti. Vaše zážitky a fotky z výletů a dovolených rádi zveřejníme v naší fotogalerii.

Vítejte, velká dovolená vás určitě čeká.

Zajímavé odkazy

Inspirace v článcích

Dovolená v Česku

Zajímavé odkazy