Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /www/doc/www.velkadovolena.cz/www/wp-content/themes/magx/header.php on line 316

Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /www/doc/www.velkadovolena.cz/www/wp-content/themes/magx/header.php on line 324

Pokud hledáte ideální místo ke strávení volného času, kde si na své přijdou jak páry, tak rodiny s dětmi, vsaďte na AquaCity Poprad – ekologický vodní ráj pod Tatrami. Tento resort vám poskytne vše, na co si vzpomenete. Luxusní ubytování v hotelu, relaxaci, wellness, sportovní vyžití a mnoho dalšího.

Na co se můžete těšit?

Aquapark AquaCity Poprad vám nabídne 13 venkovních a vnitřních bazénů, 350 vodních atrakcí včetně tobogánů. Aby si svůj pobyt užili i rodiče, nachází se zde hlídané dětské koutky, hřiště, zábavní a animační programy pro děti. Skvělým lákadlem je rovněž 3D Laser show na různá témata přímo v prostorách bazénů. Upřednostňujete-li spíše wellness pobyty, na ploše více než 1 600 m2 naleznete různé druhy saun, vířivky, inhalace, bazény s termální vodou, zátoky lásky či sněžnou jeskyni. Jednou ze zajímavostí je fakt, že AquaCity patří k ekologickým resortům, které neprodukují téměř žádné emise. Díky tomu vyhrálo i řadu ocenění, o nichž se dozvíte více informací zde. Zakladatelem tohoto resortu je Jan Telensky, jenž ho založil roku 2002. Jeho hlavním krédem je: „Nikdy nepracuji pro peníze – peníze jsem začal vydělávat, když jsem je přestal počítat… Zajímá mě výsledek, nápad.“ I proto je pro něho prioritou při provozování AquaCity minimálně zatížit životní prostředí.

Posilněte si svůj imunitní systém

Resort AquaCity Poprad je tou nejlepší volbou, kam vyrazit též v zimním období, kdy je třeba dělat maximum pro svou imunitu. Co doporučují odborníci? Je třeba si dopřát dostatek relaxace, spánku a pobytu na čerstvém vzduchu. Organismus utužíte návštěvou wellness, a to hlavně pobytem v sauně a kryocentru. Kryoterapie spočívá v krátkodobém pobytu do 3 minut v komoře s průměrnou teplotou -120 °C, po němž následuje intenzivní cvičení, tzv. kinezioterapie. Tato kombinace nastartuje tu správnou samoléčbu a regeneraci.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *