Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /www/doc/www.velkadovolena.cz/www/wp-content/themes/magx/header.php on line 316

Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /www/doc/www.velkadovolena.cz/www/wp-content/themes/magx/header.php on line 324

Kdo má děti, zajisté mi dá za pravdu, že každý tip na dobře strávenou dovolenou je skutečně radou nad zlato. Zrovna jeden tip by tu byl, odvézt rodinu na divoký západ. No vlastně zase až tak divoký nebude, přesto se naše dovolená v ČR může pěkně vydařit.

Zavítáme do největšího přírodního zábavního areálu v České republice

Ještě jste nikdy neslyšeli o Šiklandu? Je čas se o něm něco dozvědět. Jedná se prakticky o velký komplex zábavních areálů. Jsou vlastně celkem tři, a když si je chceme do sytosti užít, je třeba zde strávit trochu více dnů než jen jednu návštěvu. Tohle skutečně může být skvělá dovolená s dětmi v ČR.

areál – westernové městečko Šiklův mlýn

Největší areál – westernové městečko Šiklův mlýn

Vstupem do westernové doby se prakticky musíme naučit všechno, co k ní patří. Zkrotit divokého býka, naučit se střílet indiánským lukem, rýžovat zlato, co kdyby náhodou došly peníze. Děvčata si mohou zaskotačit ve stylu čtverylky nebo jiných country tanců. Hoši asi více upřednostní divočejší a především chlapskou zábavu. Ano i tak může vypadat dovolená v Česku.  Stačí navštívit Šiklův mlýn u Zvole nad Pernštejnem.

Tatínkové se nudit nemusí

Jen kousek od tohoto westernového městečka je trochu jiná zábava. Zde se totiž budou bavit spíše příznivci motosportu a military. Sportovní areál, který nabízí adrenalinové sportovní zážitky. Na své si přijdou milovníci motorek, terénních a bojových vozidel a mimochodem nechybí ani paintball. Při troše štěstí si můžeme vychutnat i různé soutěže anebo dokonce vlastní divokou jízdu. Dovolená na Vysočině se dá skutečně prožít podle vlastního výběru a zájmu. Nikdo se tu rozhodně nudit nebude.

Výlet na zámek

Snad každá letní dovolená v Česku má na svém programu návštěvu nějaké historické památky. Ani zde to nebude výjimkou, jen si budeme muset udělat výšlap 3 km od Šiklova mlýna. V cíli na nás čeká stylový strašidelný zámek Draxmoor. Tento areál je prozatím poslední, který si můžeme užít. Ale pozor, 3 patra se strašidelným výtahem jsou plná čarodějnic a duchů, a kdo se bojí, před nimi neobstojí. No, kdo nepůjde dovnitř, může si pohrát na zámeckém nádvoří nebo posedět u občerstvení Pod dračí skálou. Zakoupit si můžeme i kouzelné hůlky, co když přece jenom nám vyčarují něco hezkého, jako je prima dovolená s celou rodinou v samotném srdci Vysočiny.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *