Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /www/doc/www.velkadovolena.cz/www/wp-content/themes/magx/header.php on line 316

Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /www/doc/www.velkadovolena.cz/www/wp-content/themes/magx/header.php on line 324

Cítíte se unavení, bez síly, ale nemáte dost času na pořádnou dovolenou?

Najděte si aspoň dva dny a vyzkoušejte krátký intenzívní welness pobyt. Odpočinete si, načerpáte nové síly a dostanete zase chuť na práci či péči o rodinu. Stačí si jen vybrat inspirující místo, kde takový pobyt strávit, třeba hotel Augustiniánský dům v Luhačovicích.

Luhačovice jsou malebné město ležící nedaleko Zlína, s lázeňskou historií sahající až do 17. století. Nádherné prostředí chráněné krajinné oblasti Bílé Karpaty, krásné parky a unikátní architektura tvoří skvělou kulisu nejen pro léčbu lázeňských pacientů, ale i pro odpočinek a relaxaci. Wellness pobyt v Luhačovicích kombinuje inspirující prostředí Luhačovic, rodinnou péči a výborné služby hotelu „Augustiniánský dům“ a také procedury dle vlastního výběru v rámci wellness & spa centra do jedinečného balíčku.

I samotné místo ubytování je fascinující. Hotel Augustiniánský dům byl vybudován počátkem 20. století jako ubytovací zařízení pro klášter sv. Tomáše na Starém Brně. Jeho hosty tehdy byli kněží a katolické rodiny. Architekt Vladimír Fischer byl při práci na projektu inspirován historizujícím vlivem anglických venkovských staveb. Citlivou rekonstrukcí vznikl luxusní čtyřhvězdičkový hotel, který nabízí vše, co k odpočinku můžete potřebovat.

Nechte se hýčkat masážemi, zaplavte si v bazénu, procházejte se lázeňským parkem či podstupte rituál 6 smyslů „Sám sobě terapeutem“. Vynikající zážitková gastronomie založená na čerstvých surovinách podávaná v elegantním prostředí hotelové restaurace pohladí vaše chuťové buňky. Luxusní péče, kdy nic nemusíte, ale hodně můžete, vám dá šanci odpočívat, jak chcete. Každý si vybere to, co mu pomáhá a vyhovuje, ať už se jedná o dva dny plné zážitků, či strávené bezstarostně jen odpočinkem při brouzdání na internetu díky bezplatné wifi, odpoledním zdřímnutím bez špatného svědomí a večerním drinkem na terase s výhledem do zahrady.

Přijeďte na dva dny a Augustiniánský dům si zamilujete tak, že příště vám nebude stačit ani týden. Třeba budete spát v pokoji, kde Leoš Janáček komponoval svou slavnou Glagolskou mši. Není to jen hotel, ale je to místo, z něhož vyzařuje historie největších moravských lázní. Přesvědčte se o tom sami.

Více informací o kompletní nabídce relaxačních pobytů naleznete zde: https://www.augustian-life.cz/

3 komentáře u „Obnovte síly v Luhačovicích“

  1. veruska napsal:

    Syn pojede do lázní a prý si napíše Luhačovice. Jednou tudy projížděl a líbilo se mu tam.

  2. veruska napsal:

    Letos už bych zase měla nárok na lázně, ale nevím, jestli zrovna Luhačovice jsou na tu moji chorobu. To se podívám. Ale já bych raději do Lednice. Tam je hodně památek a jsou to nové lázně.

  3. babicka11 napsal:

    V Luhačovicích jsme navštívili známé v lázních, byli jsme tam jen tak na výletě. Dnes už bychom tak daleko cestu nepodnikli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *