Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /www/doc/www.velkadovolena.cz/www/wp-content/themes/magx/header.php on line 316

Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /www/doc/www.velkadovolena.cz/www/wp-content/themes/magx/header.php on line 324

Asi před sedmi lety jsme se rozhodli, že si uděláme výlet za naší příbuznou do Plzně.
Vyrazili jsme autem brzo ráno. Nikam jsme nespěchali, občas jsme se cestou stavili na kafíčko, nebo jen tak si prohlédnout nějaké město, kudy jsme projížděli.
Když jsme dorazili do Plzně, tak jsme si dali oběd a šli se podívat do ZOO. Nějak jsem si myslela, že bude větší, ale to je fuk.
Mimo medvěda se mi nejvíce líbila pravěká zvířata. U každého jsem se samozřejmě nechala vyfotit, abych měla památku.
Jako ukázku připojuji dvě fotografie.
Když jsme prošli celé ZOO, tak jsme šli za příbuznou, dali kávičku a šli se projít po Plzni.Večer jsme všichni poseděli v hospůdce a ráno už sami vyrazili zpátky domů, opět s několika zastávkami.
Výlet to byl opravdu pěkný. Zakončili jsme ho už doma táborákem a zpěvem při kytaře.

Měli jsme krásné počasí. Holt,“ když se daří, tak se daří.“

5 komentářů u „Plzeňská ZOO“

 1. babicka11 napsal:

  Tak do Plzně se ještě mladí nedostali, ale byli už v Liberci, v Doksech, v Ústí, na různých menších statcích a v Praze je každý týden ….

 2. Rojak napsal:

  Do Plzně do Dinoparku je to pro nás daleko. U nás u Karviné to je sice menší, ale děti se tam vždycky vyblbnou.

 3. bobalka napsal:

  Do Plzně se nechystám, ale tady v Ostravě je také krásná ZOO, navíc kousíček je i Dinopark, tam se vnoučatům moc líbí. Ty pravěké příšerky mají své kouzlo.

 4. devilscat napsal:

  To jste si užila moc fajn výlet. Vzpomínám, když ještě sestra byla malá, tak jsme se byli s rodinou na dinosaury podívat na Ostravském výstavišti. Taky jsem slyšela, že tu někde má být i dinopark, tak uvidíme, až bude prcek větší, určitě za dinosaury 🙂

 5. babicka11 napsal:

  Do Plzně se chystají rodiče s Nikolkou, ta má dinosaury ráda, taky má doma asi čtyři :-). V Praze na nich byla, tak se chystají i do Plzně a o to víc, že je to v zoologické zahradě. Ta bude přímo nadšená.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *