Protože byla dnes ve Vilémově u  Golčova Jeníkova pouť, tak jsme se s mojí sestrou Marcelou domluvily a vyrazily jsme se tam již v sobotu podívat. Také proto že ve Vilémově bydlí náš bratranec a pozval nás na návštěvu.

Vzaly jsme sebou moji vnučku a vyrazily jsme.

Lucince se na pouti moc líbilo. Kolotoč, skákací hrad a také jsem s ní musela na labutě. Ona se vůbec nebála a já měla strach, abychom nespadly i s labutí. Koupila jsem jí tam dárek k narozeninám. Měli tam velký traktor s vlekem a na něm koníka a krávu. Z toho bude nadšená.

U bratránka jsme si pěkně popovídali a Lucince se tam taky líbilo , protože venku na dvoře mohla honit  kočky.

Byl to moc pěkný výlet, při kterém nám i počasí přálo.

PS: Ještě že jsem si vzala na tu pouť dost peněz.

4 komentáře u „Pouť“

 1. veruska napsal:

  Tu fotku Lucinky z pouti jsem nechala online udělat jako magnetku, aby měla holka památku na první pouť s babičkou.

 2. bobalka napsal:

  Pouťi jsem mívala ráda, teď poslední dobou je to hlavně o penězích. My jsme jezdívali na kolotočích za 2 koruny, dostali jsme 50 Kč na celou pouť a ještě jsme si domů dovezli nějaké sladkosti a nyní dětem pomalu nestačí 50 Kč na jedno svezení.

 3. Rojak napsal:

  Já ještě teď vzpomínám jak jsme jako děti chodívaly na Matějskou pouť v Praze.

 4. babicka11 napsal:

  Krásnou vnučku máte :-), jjo pouť – to známe, taky chodíme, tedy – někdy i já, většinou děda a rodiče …, já hlavně zásobuji tu peněženku …., sbírám dvacky a padesátky, pak se velmi dobře hodí na atrakce :-).

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

 

O magazínu

Od roku 2016  vám náš magazín dává tipy, kam jet na výlet s dětmi, kde strávit dovolenou s rodinou, a další, týkající se dovolené, výletů a zážitků. Každý rok přidáváme něco nového. Soutěže, úkoly...
Vytvořili jsem vaši fotogalerii i samostatnou rubriku pro vaše příspěvky.

V našich článcích najdete inspiraci kam vyrazit, co si koupit na cesty, na co nezapomenout, ale i jiné zajímavosti. Vaše zážitky a fotky z výletů a dovolených rádi zveřejníme v naší fotogalerii.

Vítejte, velká dovolená vás určitě čeká.

Zajímavé odkazy

Inspirace v článcích

Dovolená v Česku

Zajímavé odkazy