Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /www/doc/www.velkadovolena.cz/www/wp-content/themes/magx/header.php on line 316

Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /www/doc/www.velkadovolena.cz/www/wp-content/themes/magx/header.php on line 324

Na Diskuzní forum jsem se zaregistrovala vlastně už začátkem října.

To nás tu bylo opravdu jen pár, myslím, že na spočítání by nám opravdu stačily prsty na rukou. Začalo se to tu pěkně rozbíhat, škoda, že příchozí přibývali pomalu.

Máme tu už hezkých pár zajímavých témat, těším se, až nově příchozí přidají další. Aby si tu mohl najít každý to, co ho zajímá. Zatím tady diskutuje nejvíce Pisálek a Blaju, já za nimi trochu zaostávám. Proto je tak dobře, když se k nám přidáte vy ostatní. Napíšete svoje zkušenosti, své tipy, zážitky, napíšeme si, co nás potěšilo, třeba si navzájem dokážeme poradit, když někdo něco bude potřebovat či si vyměníme pár vtipů.

Znáte třeba tento?
„Tak si představ, že už mám lepší příjem.“
“ Jo? A o kolik?“
„O pět set, co mne stála nová anténa.“

Víte třeba, že Pisálek má technicky nadanou tříletou vnučku?

A Blaju má ráda krém z Pařížského dortíku?

A že na zahradě vám nejlepší hrášek vyroste z obyčejného kupovaného suchého hrachu na vaření?

Tohle všechno jsem se dozvěděla na Fóru. A ještě mnohem víc zajímavostí. Blaju a Pisálku, promiňte, že jsem tu na vás něco práskla. Kaju se. (Ale jenom trochu 🙂 )

A málem bych zapomněla – za každý příspěvek nebo nové téma dostanete body, ty pak směníte za poukazy. Samozřejmě až časem, až si nasbíráte určitý počet.
Tak už pojďte, lidičky, těším se na Vás.
Matylda

7 komentářů u „Přidejte se na diskuzní fórum“

 1. babicka11 napsal:

  Na diskuzi je nás stále málo, přitom lidi psali, že se tam zaregistrují. Zatím jich spousta jen nahlíží a čte si. Také někteří, co tam už jsou registrovaní, tak nenapsali ani větu. Už jsem lidi pobízela k zapojení, ale dodám (jak je to v jednom filmu) – je to pořád „prd platný“ :-).

  1. Ra napsal:

   brzy zavřeme krám a necháme jen klikčky 😀

 2. blaju napsal:

  Matyldo, blaju se nezlobí, ale já toho mám ráda více, tak už na chvilku šupu na diskuzi

 3. babicka11 napsal:

  Matyldo, pisálek se nezlobí.. :-), jsem ráda, že máme stejný názor na fórum a že se nám tam líbí ….i blaju se zapojuje, kolikrát diskutujeme jenom my dvě, a dobře se bavíme…Ještě bychom měli poděkovat adminovi, jak se krásně o to stará :-).

  1. velkadovol napsal:

   jsem tu, nejsem tu -:)

  2. babicka11 napsal:

   Ale jste tu 🙂 🙂

  3. Matylda napsal:

   To jsem ráda 🙂 není nad to, když si lidi rozumí 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *