Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /www/doc/www.velkadovolena.cz/www/wp-content/themes/magx/header.php on line 316

Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /www/doc/www.velkadovolena.cz/www/wp-content/themes/magx/header.php on line 324

Krb doma máme a je naším hlavním topidlem.

Variantu krbu do domu jsem řešili již od počátku stavby našeho rodinného domu v Rajhradicích. S manželkou máme rádi přírodu a pohodové prostředí, proto byl pohled do krásných a uklidňujících plamenů jasnou volbou.

Doma máme samozřejmě i plynové topení, ale to využíváme jako temperovací. Kdo příjde první domů, škrtne sirkou a zapálí krb. Sice je to trochu nepohodlí s vyčištěním od popele z předchozího dne, ale přirozené teplo a atmosféra stojí přece za trochu námahy.

palivové dřevo BrnoS dřevem problém nemáme. Kupujeme štípané palivové dřevo od firmy, která nám dřevěná polínka naštípe podle našich požadavků. Tento týden jsme se zásobili na celou zimu.

Koupili jsme 12 metrú buku a na roztopení štípaný topol. Za 5 let již máme ověřeno, že nám toto množství bohatě postačí a zbytek co nespálíme nám lépe proschne.

Pokud váháte nad stavbou krbu, nebo krbových kamen, neváhejte. Můžeme doporučit, úspora financí a pohoda je znatelná. Doporučuji pořídit si krbovou vložku, která umožní rozvod tepla minimálně do dvou dalších místností. My máme i větrák z krbu, Po zapálení ohně jde do 5 minut teplo již do obyváku. termostat nám pak pohlídá zbytek. Dali jsme na doporučení prodejce. I když byla krbová vložka dražší, dnes toho nelitujeme.

Topíme tvrdým palivovým dřevem – dubem a bukem. Ten je nyní v akci. 1 metr palivového dřeva – štípaného buku za cenu 1290 Kč.

Prodej palivového dřeva Brno

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *