Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /www/doc/www.velkadovolena.cz/www/wp-content/themes/magx/header.php on line 316

Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /www/doc/www.velkadovolena.cz/www/wp-content/themes/magx/header.php on line 324

Jistě jste slyšeli, že 19. srpna vystoupí v Praze Letňanech známý britský zpěvák Robbie Williams.

Dcera se zetěm popřemýšleli, zda jet na koncert. Vzhledem k tomu, že vlastně dlouho sami nikde nebyli, tak se rozhodli, že pojedou. U nás bylo o Terezku postaráno, tak se vypravili už v půl páté odpoledne, i když koncert začínal až v půl deváté.

Tuto událost přijalo s nadšením dalších asi 40 tisíc lidí

Neskutečný dav, těšící se na tuto hudební show. Po stranách pódia byly obří obrazovky s podobiznou zpěváka i různé dění na pódiu. Kapela hrála živě i zpěvák opravdu zpíval skoro dvě hodiny známé hity i nové skladby se světelnými efekty. Byl prý vtipný a přitom přirozený a dokázal si hned získat diváky od první písničky. Ukázal i svoji manželku a svého otce, který také zazpíval.

Ohňostroj byl zakončením jeho úžasného programu

Dcera nikdy neviděla tolik lidí najednou pohromadě, byl to pro ni opravdu pěkný zážitek, vyprávěla všechno s nadšením a bude na to dlouho vzpomínat. Nebyli jste tam náhodou také?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *