Chorvatsko každoročně přivítá mnoho turistů

Mnozí jedou za poznávacími zájezdy a jiní si zkrátka jen tak užít dovolenou v zahraničí. Je pravdou, že většina rodin si naplánuje svůj pobyt co nejblíže za hranicemi. Poté si mnozí spojí dovolenou v Chorvatsku se stovkami nahuštěných lidí na panelových skaliscích, češtinu je slyšet na každém kroku a cinkání sklenic piva tomu dodá jen tu tečku. Pro mnohé rodiny se pak tyto oblasti stávají nezajímavé.

Proč nezkusit dojet až na samý jih Chorvatska

Zde budete okouzleni idylickými zátokami na koupání a s otevřenou náručí vás přivítají okolní města. Hotely chorvatsko vám poskytnou plný servis nebo vás ubytují podle vašich požadavků. Během dovolené v Jižní Dalmácii můžete navštívit historické město Dubrovník, které je skutečným skvostem a takzvanou perlou Jadranu. Je tady nejen krásná příroda, historické památky, ale zároveň velmi příjemní a přívětiví lidé. Kdybyste sem jezdili každý rok, vždy zde naleznete nové kouzlo těchto končin.

Historické centrum Dubrovníku obepínají hradby, které doplňuje 15 věží a také je zde k nalezení několik pevností. Tento komplex patří mezi nejcennější památky a také jej nalezneme na seznamu světového kulturního dědictví UNESCO.  Když vás vaše kroky zavedou dále, můžete se projít po promenádě Stradun. Starý Dubrovník je na ni patřičně hrdý, stejně tak jako na jeho široké hradby, které nabízí nádhernou vyhlídku na město a okolí. Vaši pozornost si získá zároveň rozlehlé moře, které oplývá čistě křišťálovou vodou. Pokochat se můžete nejen současností, ale naleznete zde i vytoužený odpočinek.

Ubytovat se v této lokalitě je snadné

Chorvatsko hotel poskytuje naprostý komfort a skutečné vyžití pro celou rodinu, tudíž se nemusíte obávat jet tak daleko i s malými dětmi. Plná klimatizace, pohodlný nábytek, bezdrátové připojení k internetu, televize, soukromí a pohostinnost je vždy na prvním místě. Dovolená v Chorvatsku, v Jižní Dalmácii přinese nejen krásnou dovolenou, ale zároveň zanechá pěkné vzpomínky na tuto oblast.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *