Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /www/doc/www.velkadovolena.cz/www/wp-content/themes/magx/header.php on line 316

Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /www/doc/www.velkadovolena.cz/www/wp-content/themes/magx/header.php on line 324

Ne každé podnikání se dá rozjet bez finančního kapitálu. Mnohdy se nám vše zdárně rozbíhá, ale pak z ničeho nic přešlapujeme na místě kvůli tomu, že nám chybí poměrně malá investice, která by nám pomohla při koupi techniky, technologie, nebo s najmutím si další pracovní síly. I vám by se hodila rychlá půjčka pro podnikání?

Půjčka, která podnikatele nezdržuje od podnikání

Ferratum business nabízí podnikatelské úvěry, které pomáhají českým podnikatelům růst. Firma je poskytuje ve výši 50 000 až 1 300 000 Kč. Jsou to podnikatelské úvěry na 18 měsíců, u kterých se nevyžaduje žádné zajištění, pouze osobní ručení.

Je to přesně ta půjčka, které se říká pomoc jak na zavolanou. Potřebujete zakoupit nové vybavení? Nemusíte čekat a přicházet o zakázky. Rychlá půjčka Ferratum vám pomůže v případě, kdy potřebujete najmout nové schopné zaměstnance, u kterých byste byli neradi, aby skončili u konkurence. Hodí se, jestliže musíte zvýšit skladové zásoby – například v předvánočním období. Ferratum rychlá půjčka pomůže, když je nutné zvýšit provozní kapacitu, či v případě, že rozšiřujete prostory pro podnikání.

Rychlá podnikatelská půjčka Ferratum je skutečně půjčkou, kterou máte možnost získat bez zdržování

Snadno a lehce podáte žádost online. Schválení trvá zhruba jeden pracovní den, a ještě v den schválení dostanete i peníze. První splátku platíte po 30 dnech. Půjčka samozřejmě neukrývá žádné nestandardní poplatky.

A podle čeho je rozhodnuto o tom, zdali půjčku získáte? Rozhodování se zakládá na cash flow. Rychlá půjčka Ferratum je určena pro firmy podnikající déle než 12 měsíců a mající roční obrat alespoň 600 000 Kč. Společnost musí mít účet i fyzickou adresu v České republice. Současně musí žít všichni vlastníci firmy v ČR.

Pojďte rozjet podnikání naplno

Potřebnou finanční injekci získáte velice rychle a bez zbytečného papírování. Požádejte o půjčku třeba ihned. Nezabere vám to více než pět minut vašeho času.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *