Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /www/doc/www.velkadovolena.cz/www/wp-content/themes/magx/header.php on line 316

Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /www/doc/www.velkadovolena.cz/www/wp-content/themes/magx/header.php on line 324

Užijte si wellness pobyt v resortu Bedřiška

Špindlerův Mlýn je nejoblíbenějším střediskem pro volný čas, zejména lyžování, ale i odpočinek a relaxaci v České republice. Hotel Bedřiška naleznete v klidném a přírodním prostředí přímo v rozlehlé zahradě. K tomu všemu si užijete nádherný výhled na vrcholky okolních hor.

Hotel Bedřiška Wellness Resort and Spa Špindlerův Mlýn je vhodný pro všechny. Na své si přijdou páry toužící po romantickém víkendu, ale i rodiny s dětmi.

To nejlepší jen pro vás

V hotelu je k dispozici nejen zcela nové Wellness a Spa, ale také dvě luxusní hotelové restaurace, ve kterých na vás čeká to nejlepší, co místní gastronomie může nabídnout. Pro děti je připraveno dětské hřiště a pro dospělé zase tenisový kurt, kde můžete vyběhat kalorie získané ze zdejších neodolatelných dobrot.

Špindlerův Mlýn nabízí zážitky pro každého. Nadechněte se zdejšího čistého vzduchu a užijte si pěší turistiku v létě, a to nejlepší lyžování v zimě.

Pro vodní živly

Voda je uklidňující, a proto si ve zdejším hotelu můžete jít zaplavat do moderního a zastřešeného bazénu. Připravená je i vířivá vana, takzvaný whirlpool. Teplá koupel plná bublinek uklidní tělo i mysl a nažhaví vás na další zážitky. Dopřejte svému tělu odpočinek, který si zcela jistě zaslouží. Bazén je zahřátý na velmi příjemných 30 stupňů a všechny jistě potěší, že k čistění zde nepoužívají chlór. Pro náročnější klienty je připravena speciální lázeň, která dokonale kopíruje prostředí Mrtvého moře.

Sauna, masáže i solárium

Pro spokojenost svých hostů jsou pracovníci Wellness hotelu Bedřiška připraveni udělat všechno. Těšit se můžete nejen na neodolatelné a profesionální thajské masáže, které uvolní celé vaše tělo i mysl a zbaví vás nepříjemných bolestí zad. Své tělo můžete prohřát v profesionální finské sauně. Místnost je vykládaná dřevem, což ještě více umocní celý relaxační zážitek ze saunování.

Hotel Bedřiška disponuje také soláriem. Ze své dovolené tak můžete odjet opálení, i když vám nebude přát počasí. Těšit se můžete na šetrnou a efektivní metodu opalování ve vysoce moderním soláriu, které využívá pigmentové trubice nového druhu.

Užijte si parádní Relax víkend nebo rodinnou dovolenou s dětmi v srdci horské přírody. Hotel Bedřiška Wellness Resort and Spa Špindlerův Mlýn vám nabídne krásnou přírodu, prostředí, ale hlavně odpočinek se vším všudy.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *