Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /www/doc/www.velkadovolena.cz/www/wp-content/themes/magx/header.php on line 316

Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /www/doc/www.velkadovolena.cz/www/wp-content/themes/magx/header.php on line 324

Když jsem byla v lázních, tak jsem se seznámila s novými lidmi, hlavně jsem poznala nové kamarádky a obzvlášť jednu. Jmenuje se Petra.
A jak jsme tak debatovaly o všem možném, tak přišla řeč na naše nesplněná přání.
Svěřila jsem se Petře, že bych se moc ráda svezla na koni, ale že se koní vlastně bojím. No a co myslíte? Petra hned na to, že má tu samou touhu a obavy zároveň.
Tak slovo dalo slovo, objednaly jsme se na projížďku a druhý den vyrazily.
Musím říct, že vyškrábat se na koně je tedy opravdu fuška. A horší ještě v tom, když má člověk z koní opravdu respekt. Ale podařilo se to s trochou pomoci a my jsme vyjely.
Ta hodinová projížďka bylo něco nádherného! Když jsme se konečně přestaly bát, tak jsme si to opravdu užívaly.
Už se těším, až si to zase někdy zopakuji.

9 komentářů u „Splnění snu“

 1. vita1980 napsal:

  já se svezl na koni na dovolené na Djerbě – projížďka po pláži. Super zážitek, ale druhý den bolavá stehna a třísla – skoro jsem nemohl chodit.

 2. pskrob napsal:

  Vnučka má strašně ráda koně a už i zkouší jezdit. Tak asi budu muset začít také. Docela se na to těším

 3. babicka11 napsal:

  I malé děti mají své sny, vnučka se chtěla svézt na velbloudu, už to říkala vloni a letos se jí sen splnil, když tu u nás byl jarmark a také koutek, kde byly lamy, kozy a dva velbloudi, na kterých se mohly děti svézt. Pochopitelně zajásala, a celá šťastná se svezla…..

  1. veruska napsal:

   Jé, na velbloudovi bych se taky rád svezla!!!

 4. pavlina69 napsal:

  Nejkrásnější pohled na svět je prý ze hřbetu koně.Já jsem také ještě nenašla odvahu se na něj vyškrábat a tak vás obdivuji a trochu závidím

 5. bobalka napsal:

  Každý by měl mít nějaký sen, občas se zasnít je normální a splnit si svůj sen je nádherné. Kůň je úžasné zvíře, jako malá jsem na něm jezdila u příbuzných v Jugoslávii, Bylo to super, že jsem od nich nechtěla odjet ani k moři. Zvířata byla vždycky u mě na prvním místě.

 6. babicka11 napsal:

  Mít sny je krásná věc a splnit si je, je ještě větší. Koně jsou krásná zvířata, ale také se jich trochu bojím. Chodíme se na ně dívat nedaleko od nás. A z uctivé vzdálenosti….. Také mám jeden sen a doufám, že se mi snad jednou vyplní. Je hezké takhle si snít a čekat ….Každý po něčem touží, tak přeji všem, aby se jim sny splnily.

 7. blaju napsal:

  Já na koni nikdy nejela, vlastně za mého mládí nebyla ani příležitost, no prostě městské dítě, ale syn od mala se sem tam svezl.Respekt s koní mám také.

 8. matylda napsal:

  Jak rozumím 🙂 Tak já potom pořád ještě toužím 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *