Pokud plánujete vyrazit na několik dnů do hlavního města, naplánujte si program, abyste se nenudili.

Praha je nádherná metropole plná významných pamětihodností, budov a architektonických skvostů. Stačí ještě najít cenově přijatelné ubytování a můžete vyrazit na prodloužený víkend, ale klidně i na celý týden.

Dominujícím prvkem hlavního města je bezpochyby Pražský hrad, co je nádherný hradní komplex datovaný do 9. století. Projděte se po Karlově mostě ze 14. století, odkud se otevírají panoramatické výhledy na historickou část.

Staroměstské náměstí má ojedinělé kouzlo

Samotným centrem je Staroměstské náměstí, které je obklopeno hned několika významnými budovami. Přímo na náměstí se tyčí Staroměstská radnice s orlojem. Za zmínku také stojí Týnský chrám, husitský kostel svatého Mikuláše na Starém Městě a palác Kinských. Jmenovat bychom tak mohli další a další, protože Praha je vskutku rozmanitá.

Po koronavirové pandemii začnou ulice velkoměsta opět ožívat. Znovu se spustí i bohaté kulturní programy. Praha má opravdu co nabídnout, a to pro každého, ať už vyhledáváte bujarý noční život, nebo úžasné památky.

Kde se v Praze ubytovat?

Jestliže hledáte ubytovny Praha, jedna se vám nabízí přímo v Praze 9. V nabídce jsou různé pokoje za přijatelné ceny. Záleží na tom, jak moc jste nároční. Jestliže hledáte co nejnižší cenu, nadchne vás ubytování Basic. Dále však jsou dostupné pokoje Standard a Komfort. Pokud plánujete vyrazit i s dětmi, čeká na vás apartmán.

Apartmány jsou vybaveny jak lůžky ke spaní, tak i koupelnu a kuchyní. Můžete si tak vařit snídaně, obědy i večeře sami. Všechny pokoje jsou vybaveny moderním nábytkem. Tak neváhejte, objednejte si ubytování a vyrazte za poznáním Prahy. Litovat rozhodně nebudete, ba naopak se do hlavního města ještě rádi vrátíte, protože má neustále co nabídnout.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *