Dostala jsem tip na dětské centrum Fantasy v Praze, tak se chci s vámi o to podělit. Jedná se o největší rodinný park v České republice pro celou rodinu. Patří do skupiny zábavních parků TOBOGA, které mají své pobočky i v Brně, ve Zlíně a v Hradci Králové. Hala má přes 6 tisíc m², kde se nachází spousta atrakcí.

Oslavit zde můžete i narozeniny svého dítěte parádními zážitky, kde nechybí ani doprovodný program. Dort může přinést i maskot Opičák Bongo, můžete malovat na obličej, tým Toboga Fantasy udělá vše pro Vaši spokojenost. Všechna zařízení v hale podléhají přísným bezpečnostním i hygienickým předpisům. Během dne prožijí děti i Vy nezapomenutelné zážitky.

Park se nachází v Praze 5 – Zličín, Skandinávská ulice

Pobočka se nachází v Brně, Pražákova ulice

Pobočka se nachází v Hradci Králové, Kutnohorská ulice

Pobočka se nachází v Zlíně, Vršava 679

5 komentářů u „TOBOGA Fantasy“

 1. babicka11 napsal:

  Tak sem pojede Nikolka se školou a už se moc těší, ukázala jsem jí nějaké fotky a je už předem nadšená. Dala jsem tip i pro Terezku, tak se tam rodiče co nejdřív taky vypraví.

 2. Rojak napsal:

  Dík za tip. Zase něco na zabavení pro děcka na nějakou tu dobu.

 3. bobalka napsal:

  To vypadá opravdu zajímavě, díky za tip, předám dál, aby měla vnoučata návrhy na výlety. Tam by se jim určitě moc líbilo.

 4. babicka11 napsal:

  veruska – koukněte na jejich stránky, je to tam sice menší, než v Praze, ale dětem se tyto aktivity moc líbí, to vidím na těch našich holkách :-). Tak tam snad i ta trampolína bude. U nás je třeba i hned “v cukrárně” – můžeme si dát kafe i dortík, zmrzlinu uvnitř, ale je posezení i venku a tam je trampolína. Dost velká, aby se tam mohli vejít i čtyři děti. Nikolka, když je tady, tak tam chodí pravidelně, Terezka zmrzlinu nechce, že je moc studená :-), tak si dá dortík a “skáče” tam taky….

 5. veruska napsal:

  Do Hradce Králové občas jezdíme, tak já tam vnučku vezmu. Určitě se jí tam bude líbit. Hlavně, aby tam měli trampolínu. Tu miluje.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *