Jarní prázdniny klepou na dveře

Čas neskutečně rychle plyne. Nedávno jsme s dětmi rozbalovali dárky pod stromečkem a už se nám pomalu a jistě blíží ve škole konec pololetí. Pár dnů volna, na které podle různých regionů budou navazovat jarní prázdniny. Díky vrtkavému počasí se dá těžko něco plánovat dopředu. Přesto mám pro Vás tip na výlet, který určitě nejen potěší, ale rozhodně si ho užijete za jakéhokoliv počasí.

Naplánujte si cestu do Velkého Medera. Patří mezi nejvýznamnější turistická centra na jihu Slovenska. Jedná se o lázeňské město, kde se traduje, že jeho termální voda má zázračné účinky.

Navštivte termální lázně Thermal Corvinus Velký Meder

Můžete si naplánovat výlet nebo dovolenou s celou rodinou. Je zde totiž tolik možností, že každý člen rodiny si užije pobyt po svém, samozřejmě ke své spokojenosti.

Rodiny s dětmi určitě využijí vodní hřiště. Nachází se zde tolik vodních atrakcí, že i rodiče zapomenou, že jsou dospělí. Dětský bazén ukrývá doslova dětský ráj. Skluzavky, vodní věž, 500 litrové vědro, vodní clony a děla. Různé hrací elementy s jemnými proudy vody. A když náhodou si potřebujete chvíli odpočinout, můžete využít oddechový prostor s lehátky u bazénu.

Za zmínku ale rozhodně stojí tobogány Red Ring a Black Led a kde si můžete vychutnat jízdu s barevnými světelnými efekty z Nizozemí.  Zkrátka nezapomenutelný zážitek.

Výhodou rodinného výletu je, že se můžete prostřídat u radovánek s dětmi a vyzkoušet i jiné možnosti, které vám termální lázně Thermal Corvinus Velký Meder nabízí. Například taková perličková koupel. Usadíte se a necháte pracovat stoupající perličky, které pod tlakem budou stimulovat vaši pokožku. Takže krásně uvolní svalové napětí a příjemně promasírují Vaše tělo. A Vy můžete pěkně relaxovat.

 

Můžete vyzkoušet příjemně teplou vodu od 28 do 38°C, což se v zimě hodí, protože krásně prohřeje a uvolní svalstvo. Zábavu si můžete užít jak v krytém plaveckém bazénu, tak v polokrytém sedacím bazénu.

 

Zde je krytá pouze jedna třetina bazénu a je propojena s vnější částí otvorem ve stěně. Můžete se koupat i v nejtužší zimě, dokonce vám nebudou vadit ani padající vločky sněhu. Vodní trysky, masážní sprchy a příjemně teplá termální voda se jimi nenechá zaskočit.

Samozřejmě při takových aktivitách nám pěkně vyhládne. Nebojte se, místní restauraci, rychlé občerstvení, obchůdky, kavárnu a dokonce i vinárnu máte na dosah ruky plně k dispozici.

Letošní rok termální lázně Thermal Corvinus Velký Meder nabízí ještě daleko víc.

Od počátku roku 2018 se otevírá nový saunový svět, který nabízí čtyři příjemné sauny. Saunování samo o sobě je velmi zdravé, jelikož zabezpečuje prokrvení celého těla a zbavuje ho toxických látek. Dále vám budou k dispozici rekreační místnosti se solnými kvádry.

Takže o zábavu je postaráno ve všech směrech, vyzkoušet můžete kryté, polokryté bazény, sauny, ale i různé druhy masáží, pedikúru nebo různé kosmetické služby.

Nezapomeňte si udělat ještě rezervu času navíc.

 

Když jste totiž vešli do vstupní haly termálních lázní Thermal Corvinus Velký Meder, tak se dětská očka rozzářila nad interiérovým hřištěm. Myslím, že Vás budou rozhodně přemlouvat, aby si ho alespoň mohly na chvíli vyzkoušet. Aktivit je na hřišti dostatek, takže Vy si udělejte společnou volnou chvilku u kávy nebo nějaké speciality ve vedlejší restauraci.

Potřebujete ještě více informací o termálních lázních Thermal Corvinus Velký Meder? Navštivte jejich webové stránky www.thermalcorvinus.sk, kde se dozvíte vše potřebné.

Tato rodinná dovolená se bude rozhodně líbit celé rodině a na Vaše společné zážitky budete dlouho vzpomínat.

6 komentářů u „Vydejte se na Slovensko do Velkého Mederu, bude to zážitek na celý život.“

 1. veruska napsal:

  O Velkém Mederu jsem už toho hodně slyšela od spousty lidí, kteří tam byli. Všem se tam líbilo. Mě by se tam taky určitě líbilo!!!

 2. Rojak napsal:

  Na Meder jezdíme pravidelně. V posledních letech se to tam dost změnilo k lepšímu, ale když je sezona, tak je tam tolik lidí, že se tam nedá hnout.

 3. matylda napsal:

  Uvidíme, je to v plánu. Třeba to vyjde 🙂

 4. veruska napsal:

  Také by mě to lákalo. Potřebuji si dáchnout! Ale nemůžu.

 5. babicka11 napsal:

  Nebýt mého „blbého“ kolena, hned bych jela s holkami na výlet – kamkoliv, kde by se jim líbilo. Hlavně k vodě, to máme rádi všichni. Takhle ale mohu jen čučet na obrázky a brát antidepresiva, aby mi to nebylo líto……:-(….

 6. bobalka napsal:

  Vypadá to určitě lákavě, i mě staré ženské by se tam líbilo, voda je můj živel, a co teprve děti, už vidím vnoučata jak by se tam vyřádila. Díky za tip. Slovensko mám velice ráda, ale do těchto koutů jsem ještě nezabloudila.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *