Search

Výlet do Velvar

V neděli vyrazili rodiče s Terezkou na výstavu železničních hraček do Velvar. Viděli v provozu velké elektrifikované kolejiště se signalizačním zařízením, nástupišti, mosty, tunely, přejezdy ….

Exponáty jsou originály světových výrobců dětských železnic od doby Rakouska-Uherska až po šedesátá léta 20 století. Není to tam sice tak velké jako v Praze v Království železnic, ale to jí vůbec nevadilo.

Terezka si zkusila pustit historické vláčky, a to se jí líbilo nejvíc. Vlaky se jí moc líbí, jak je tady, ráda chodí s dědou na nádraží a sleduje všechny vlaky, a ví, které a kam jedou a pořád se na všechno ptá. Také doma má velkou autodráhu a u nás taky skoro stále jezdí mašinka a to si lehne na zem, a sleduje, jak jede. Mašinka skoro pořád houká a po hodině nám už z toho houká v hlavě. 🙂

 

 


Jak bude reklama vypadat?
-
Zde můžete mít reklamu napořád jen za 90 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup4 x komentováno u “Výlet do Velvar

 1. bobalka napsal:

  O tom už jsem slyšela a vždycky jsem si říkala, jaký by to byl krásný výlet. Jen Morava je daleko a tak snad příští léto když pojedeme do Čech, tak dám návrh.

 2. Rojak napsal:

  To je krásný koníček stavět nádraží a přírodu okolo tratí, kde potom jezdí vláčky a koukat na takovou udělanou železnici. Tam se zabaví nejen děti, ale i dospělí.

 3. devilscat napsal:

  myslím, že v září nebo říjnu byla velká vláčkodráha v Opavě v Bredě, taky jsem se tam byla podívat…. jojo, vláčky se neomrzí 🙂

 4. veruska napsal:

  Na vláčky bych se také ráda podívala.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *