Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /www/doc/www.velkadovolena.cz/www/wp-content/themes/magx/header.php on line 316

Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /www/doc/www.velkadovolena.cz/www/wp-content/themes/magx/header.php on line 324

I když je ještě podle kalendáře zima a na jaro to nevypadá, přesto jsme s ženou a dětmi šli na procházku do vedlejší vesnice.

Děti měli před sebou hlavně vidinu cukrány, která má vyhlášené zákusky. My jsme byli rádi za trochu volna a klidu po náročném víkendu. Byla u nás zabijačka.

Úvodní fotka je z prvního rybníku, dopadla nejlépe, Začínáme.

Nyní už všichni víme, že mobil nebudeme používat jen na volání-)

 

7 komentářů u „Výlet kolem rybníků“

 1. babicka11 napsal:

  Kdysi jsme jezdili k rybníku do Nedamova, oáza klidu a pohoda na duši. Jsou tam i chatky na ubytování při případné dovolené.

 2. Rojak napsal:

  Vycházky okolo rybníku, nebo jakékoliv jiné vodní plochy jsou lékem na duši. Hlavně tam musí být klid a výsledek je zaručen.

 3. veruska napsal:

  Dnes jsem se byla projít kolem vody na přehradě.

 4. veruska napsal:

  V lázních Velké Losiny mají v parku pěkný malý rybníček. Bylo tam plno kačen, tak jsme je tam chodily krmit. Také tam bylo pěkné posezení.

 5. bobalka napsal:

  Také jsem ráda chodila na procházky, Vždycky jsme s kamarádnou sebraly psi a děti a toulaly jsme se s nimi po okolí. Teď už bych to neušla, ale stýská se mi po tom.

 6. matylda napsal:

  Po zabíjačce je opravdu nejlepší jít na procházku 🙂 Zvláště pokud vás doma čekají ještě další plné talíře. Taky bych si dala, zabíjačku, procházku i ty zákusky pak v cukrárně. 🙂

 7. babicka11 napsal:

  Tyto záběry mám nejradši, jsou takové uklidňující. Taky fotím ráda přírodu a třeba takové jezero Harasov je krásné i v zimě. Když není co fotit, tak alespoň naše malé jezírko s rybičkami :-). Mám fotek taky dost.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *