Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /www/doc/www.velkadovolena.cz/www/wp-content/themes/magx/header.php on line 316

Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /www/doc/www.velkadovolena.cz/www/wp-content/themes/magx/header.php on line 324

V Praze Letňanech se 14. dubna konala výstava autobusů Pražské integrované dopravy zároveň s výstavou historických autobusů.

Terezka, která autobusy miluje a má jich doma tolik, že se jí ani do kufříku nevejdou, nemohla na výstavě chybět. Jen co se rodiče zmínili, že taková výstava existuje, hned se tam pochopitelně chtěla jet podívat.

Tak se tedy vypravili a výstava čtyřiceti autobusů zaujal i její rodiče. Bylo to zároveň s přichystaným občerstvením na stánkách i různými atrakcemi pro děti, jako třeba kolotoč, skákací hrad, skluzavka.

Nejen, že si mohli vše řádně prohlédnout nejen zvenku, ale i uvnitř autobusu, ale také se mohli zúčastnit jízdy historickým autobusem.

Tras bylo šest a nejvíc také až šest zastávek z Letňan a zpět. Jednou z historických tras byla cesta na Chvalský zámek v Praze 20 v Horních Počernicích.

Výlet se podařil a Terezka byla moc spokojená.

Příspěvek píši až nyní, neměla jsem fotku :-).

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *