Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /www/doc/www.velkadovolena.cz/www/wp-content/themes/magx/header.php on line 316

Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /www/doc/www.velkadovolena.cz/www/wp-content/themes/magx/header.php on line 324

Jako hodná tetička jsem dnes dostala zase na hlídání toho našeho prcka.

Potom, co jsme si uvařili kapučínko, jsem přemýšlela, jak ho alespoň na chvilku zabavit.
Sice mu ještě nejsou ani dva roky, ale hodně rád kreslí. Vy, co máte děti, neteřinky, synovečky nebo vnoučátka, tak to znáte, kreslí se na papír, čímkoliv, co píše, všude listy papíru nebo počmáraný stůl, a to přinejlepším.

Já však vím, že babička má pro toho našeho malého umělce ještě něco lepšího – Water Wow. Water Wow jsou úžasné vodní omalovánky, které jsou ideální na malování bez nepořádku, nejen na doma s tetičkou nebo babičkou, ale třeba i na cesty, na dovolenou.

Zabaví se nejen malé děti, ale i dospělé

Jsem toho důkazem, tyhle omalovánky prostě zbožňuju a maluju s prckem jako divá 🙂

Proč koupit omalovánky

Jedna sada obsahuje čtyři opakovaně použitelné stránky a plnitelné vodní pero – na obrázek prostě použijete vodu a on se zobrazí ve všech svých barvách!
Po zaschnutí zase zmizí, a tak můžete malovat pořád dokola! Jen pozor, prcek někdy rád cucá vodu přímo z pera 🙂 Naštěstí je vše nezávadné, tak si nedělám starosti.

Prostě ideální hračka i pro takového malého malíře – jako první omalovánky

My máme doma Zvířata a Barvy a tvary, ale můžete si vybrat ze Safari, Mořského světa, Dopravních prostředků, Pohádek, Make-upu a manikury, Zvířecího bludiště nebo Spojování čísel – podle toho, jestli máte holčičku nebo chlapečka, nebo co mají děti rády.

Tohle všechno jsme našli na internetu na stránce www.hrackomania.cz  a budeme kupovat dál, protože malování není nikdy dost.

Tak, napustit vodu a vzhůru na to  -:) Pavla.

8 komentářů u „Water Wow – vodní omalovánky“

 1. Rojak napsal:

  Zabavit dítě je otázka, jestli to má být na chvilku, nebo na delší dobu. U nás v poslední době děti nejvíce zabavíme pískováním obrázků. Tato aktivita je hitem po celém světě, a to z důvodu uplatnění vlastní kreativity a fantazie. Hlavní výhoda barevného pískování je ta, že ať obrázek dělá dítě či dospělý, vždy se zabaví.

  1. babicka11 napsal:

   Pískování je fajn, ale už se těším, až to budou moci dělat venku na stole :-). Jinak holky musím furt hlídat, aby to nebylo na koberci….

 2. babicka11 napsal:

  Tak objednáno pro holky. Uvidíme, jak jim to půjde. Mají ale rády stále něco nového, tak je to určitě zaujme.

 3. matylda napsal:

  tak tohle jsem ještě neslyšela 🙂 Co všechno je teď pro děti!

 4. babicka11 napsal:

  Ještě jsem neobjednala, ale udělám to brzy, ty vodní omalovány se mi líbí. Zatím mám doma papírové hodiny a dětský náramek s hodinkami a počítadlo. Dárek se bude hodit i jen tak, připraveno toho mám už hodně.

 5. bobalka napsal:

  To je dobrý, líbí se mi to, hlavně, že se to dá používat opakovaně.

 6. babicka11 napsal:

  Děkuji za tip na dárek, a to nejen na jeden. Koukla jsem na stránky a líbí se mi tam věcí víc. Jsou tam i škrábací obrázky, papírové šablony na kreslení, barvy do vody, počítadlo, hodiny … no, brzy přijede pošťák 🙂

 7. veruska napsal:

  To jsem neznala. Ale asi to vnučce koupím, to se jí bude líbit. Děkuji.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *