Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /www/doc/www.velkadovolena.cz/www/wp-content/themes/magx/header.php on line 316

Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /www/doc/www.velkadovolena.cz/www/wp-content/themes/magx/header.php on line 324

Wellness hotel Babylon je součástí originálního zábavního, relaxačního a také naučného komplexu Centra Babylon.

Nachází se v samém centru města Liberec a má tak výbornou polohu. Hotel je zaměřen na širokou škálu hostů. Svým komfortem a zázemím přijde vhod jak firemní klientele, tak i rodinám s dětmi.

Hotel se může pyšnit vskutku osobitým stylem, službami na té nejlepší úrovni i kvalitním ubytováním. Je navíc oceněn známkou Baby friendly od instituce přátelské k dětem. To znamená, že pro své nejmenší ratolesti tu najdete všechno, co potřebují.

Typy ubytování

Wellness hotel Babylon nabízí celkem více než 1000 lůžek. Tím se stává největším ubytovacím komplexem mimo pražský celek. Celkově hotel nabízí 407 pokojů od těch standardních rodinných pokojů až po luxusní apartmá pro nejnáročnější klienty. Samozřejmostí jsou konferenční místnosti a business ubytování se zázemím pro firmy.

Každý z hotelových hostů si tak přijde na své a bude mít naprostý klid pro své vybrané aktivity.

Wellness nabídka

Ve zdejší wellness nabídce naleznete zejména rozmanitý saunový svět. Odpočinout si můžete v turecké páře a pro náročnější je připraven saunový ceremoniál, který vám doslova vezme vítr z plachet. Tělo nabijete potřebnou energií a necháte zde všechny své starosti a chmury.

Nový a čistý dech dostanete při solné nebo bylinkové inhalaci. Ty jsou vhodné i pro děti, celá rodina si tak může pročistit dýchací ústrojí tou nejpříjemnější možnou formou.

V nabídce je i klasická a finská sauna nebo solný důl.

Animační klub pro děti

Zabavit děti během dovolené je někdy nad lidské síly. Při pobytu ve zdejším hotelu můžete nechat děti bavit se po svém v animačním klubu. Je pro ně připraven vždy bohatý a tematický program, který si zamilují. Mohou si zahrát na indiány, proniknout do pirátského světa nebo se vydat po stopách zvířat.
Animační klub Wellness hotelu Babylon nabízí vyžití pro děti všech věkových kategorií.

Pro pohybové nadšence

Ani na dovolené se nemusíte vzdát své oblíbené posilovny. Zdejší fitness centrum je pro hosty hotelu otevřeno nonstop. Zacvičit si tak můžete jít kdykoliv, jak jste běžně zvyklí. Naleznete zde všechny oblíbené cvičební stroje.

Ve Wellness hotelu Babylon najdete zábavu i relax na každém kroku.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *