Po parném létě, je nástup zimy pro člověka vysilující po fyzické i psychické stránce, kdo by to také neznal. Někteří lidé dávají přednost teplu domova, někteří chodí rádi do hospůdek či restaurací, jiní například relaxování v různých druzích wellness zařízení či lázních.

Zajímavým tipem se můžou jevit nevšední lázně a koupele. Velkým hitem jsou v poslední době pivní či vinné lázně. Pivní koupel v příjemné teplotě, plná vitamínů a přírodních látek jen nabádá k zaslouženému relaxu. Koupel v horké dřevěné kádi plné minerálů a vitamínů má blahodárné účinky.

Pokud někdo neholduje pivu, může vyhledat vinné lázně, které jsou často spojené i s degustací vín. Tyto koupele sahají až do dob středověku, kdy lidé objevili blahodárnost těchto koupelí. Díky výtažkům z vinné révy a olejům, Vaše tělo si odpočine a zklidní přepracovanou mysl. Navíc velmi pomáhají pokožce proti stárnutí a v neposlední řadě mají taky anti-celulózní efekt. Častým způsobem je také koupel v páru, kdy většina zařízení tuto možnost umožňuje. Jeden z páru často překvapí druhého tímto nevšedním dárkem. Nemusíte mít však strach o soukromí, jelikož tyto procedury probíhají v privátních místnostech.

Pro ty, kteří by chtěli tyto procedury skloubit, je ideální návštěva v zařízeních nabízející tyto služby. Odpočinout si a mít doslova pod nosem možnost lázní či wellness je doslova ideální a garantujeme, že domů přijedete odpočinutí a plní energie. Podívali jsme se po Praze a jeho okolí po wellness zařízeních a lázních a našli pro Vás zajímavý tip jak si ulehčit přicházející zimu.

Spa-relax Prague jsou komplexní lázně nabízející jak pivní koupele tak vinné koupele. Po prozkoumání stránek jsme zjistili, že v objektu se také nachází finská sauna, což se jeví jako zajímavý bonus a kombinace s koupelemi. Kombinace finské sauny a výživné koupele se jeví skvěle, obzvláště v centru rušné Prahy.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *